Menu Close

گیاهان Groundcover برای Shade

گیاهان زیرپوش زمینی اغلب دست کم گرفته می شوند و تعداد کمی از ما در درک کالیبراسیون آنها ناکام می مانیم. آنها از گیاهان مطلوب هستند و باغداران آنها را پرورش می دهند تا بستر باغ خود را به سرعت با شاخ و برگ های سبز زیبا بپوشانند.

از پوشش های روی زمین گاهی اوقات به درستی استفاده نمی شود که به همین دلیل قادر به انجام بهترین عملکرد خود نیستند. مهم است که درک کنیم هر یک از گیاهان دارای ویژگی و بافت متمایزی هستند. در صورت استفاده صحیح ، این گیاهان می توانند زیبایی چشم انداز شما را برجسته کرده و باعث جذابیت بیشتر آن شوند. جدا از دلایل زیبایی شناسی ، از این گیاهان برای کنترل فرسایش خاک و رشد علفهای هرز غیرضروری نیز استفاده می شود.

پوشش های زیر زمینی تقاضای کمتری دارند و می توانند تقریباً در هر نوع خاک و آب و هوایی رشد کنند. با این حال ، مهم است که شرایط اولیه را برآورده کنیم تا رشد خوبی داشته باشند. یکی از شگفت انگیزترین خصوصیات گیاهان پوشیده از گل زامفولیا زمین این است که در مناطق سایه دار رشد خوبی دارند. این امر آنها را برای تکه ها یا لکه هایی در باغ که نور کامل آفتاب ندارند ، ایده آل می کند. چنین مناطقی برهنه هستند زیرا شما نمی توانید به فکر کاشتن چیز دیگری باشید. در حال رشد پوشش های زیرزمینی در چنین مکانی می تواند به شما در پر کردن لکه های خالی کمک کند.

برخی از گیاهان رایج که به عنوان پوشش زمین استفاده می شود ،

هاستا- هاستا گیاهی علفی است که طبیعتی چند ساله دارد. این گیاه می تواند سایه را تحمل کند که آن را به یک پوشش زمین ایده آل تبدیل می کند. هاستا شاخ و برگ سبز مومی دارد و در اواخر تابستان ها گلهایی با رنگ سفید دارد. این گیاه تمایل به انتشار از طریق ریزوم های زیرزمینی دارد.

کرم پیوندک – کرم گلو معمولاً با نام علمی Vinca Minor نیز شناخته می شود. این یک پوشش انگور همیشه سبز و همیشه سبز است که هنگام خزش ریشه ایجاد می کند. شاخ و برگ آن براق ، متراکم و به رنگ سبز تیره است. این گیاه در فصل بهار و تابستان دارای گلهای زیبا و ریز بنفش است. شاخ و برگ در محل سایه دار براق تر و غنی تر به نظر می رسد.