Menu Close

5 مرحله آسان برای یک پروژه بازسازی خانه بدون استرس

این هفته مجموعه من در زمینه افتتاح یک فروشگاه خرده فروشی معمولی از ابتدا ادامه دارد. تاکنون در مورد برنامه های راه اندازی ، تحقیقات بازار و جستجوی مکان ها صحبت کردیم.

یک معمار می تواند برای مشخصات دقیق خود برنامه بنویسد ، اما بسیار گران است. یک پیمانکار ساختمان ممکن است خانه ای را که قصد انتخاب آن را دارد نشان دهد ، اما شاید ایده ای بهتر و ارزان تر بدست آوردن مجموعه ای از نقشه های خانه پیش ساخته باشد. در واقع چند مجله و وب سایت وجود دارد که در آن برنامه های کاملاً خریدی برای تعجب آور هر خانه ای که تصور می کنید خوشایند است.

. مطمئناً ، با دستکاری در یک پروژه توسعه اتاق ، از نظر جسمی فضای کف را اضافه خواهید کرد اما این مورد قطعاً می تواند برای شما یک معامله مفید باشد. چرا؟ پسوند اتاق نیاز به گسترش تنها چیز لوله کشی ، سیم کشی و کانال کشی دارد. این به شما نیاز خواهد داشت که مواد جانبی جدید را خریداری کنید و سقف آن نیز مطابقت دارد با بازسازی ساختمان خانه خود. ممکن است خواستار بزرگ شدن  پیمانکاری ساختمان زیربنای خانه یا زیرزمین شود و حتی با سیاست های زیادی نیز مقابله کند. وای لیست کاملا طولانی ، نه؟

در قراردادی که با پیمانکار خود منعقد کرده اید باید بسیاری از تکنیک ها از نظر مواد درج شده باشد تا بتوانید از آنها برای دوره های مرتبط با پروژه استفاده کنید. مطمئناً شما یک نقل قول دارید و سوالات مربوط به آن را دارید.

معماری نقش زیادی در طراحی داخلی دارد. در ابتدا نگاه ممکن است از آن آگاهی نداشته باشد اما برای نگاه دقیق تر به طاق های ظریف ، درگاه ها و قالب ها ، احتمالاً خواهید دید که معماری خاص بر کل طراحی تأثیر گذاشته است. آثار معماری فرانک لوید رایت تأثیر بسیاری بر بسیاری از طراحان داخلی دارد.

دو روش وجود دارد که کسی می تواند با به روزرسانی برنامه کفپوش خود آشپزخانه زیبایی ایجاد کند. شما ممکن است بخواهید دیوار داخلی را بردارید ، یک گالری یا شربت خانه وب سایت و یا جزیره خود را انتخاب کنید.

ساخت یک گاراژ خود می تواند به دانش پاداش تبدیل شود. چه شما و چه یک پیمانکار گاراژ جدید خود را تأسیس کنید ، شکی نیست که این باعث افزایش ارزش خانه شما می شود و تصور می شود این یک راحتی بزرگ برای شماست. برنامه های خود را انتخاب کنید ، هزینه خود را بدانید و اوقات خوبی را سپری کنید. برخی از نقشه های مفید ساخت گاراژ را در این صفحه پیدا کنید.